Sveiki visi, užsukę į mažą ir jaukų fotografijos pasaulėlį. Čia rasite mano darbus, idėjas ir inspiracijas.
Kilus norui paplepėti, rašykite: juste.boreikaite@gmail.com

-----------------------------------------------------
Hi there! I am Juste, photographer and stylist, living in my world of cosy dreams. This is the place to share my ideas, works and inspirations with You.
Please note that you may not use any of the images posted on this blog without having my permission. In case of any questions feel free to email me to juste.boreikaite@gmail.com
G+Y

Tags: , , , ,

6 Responses to “G+Y”

 1. fantastine sesija.. nuostabios vestuves buvo.. sveikinu.. puikiai darbuojies:)

 2. juste says:

  Dideliausias ačiū, Rasiuk! :) kaip smagu čia tave matyt:)

 3. Giedre says:

  Juste, tik dabar pamaciau, aciu :)Mano turkiskos kaimynes alpejo nuo tavo foto, sake cia galtumei versla sukti :) giminaites sake, nuo siol nori tik tokiu nuotrauku :) teks tau pagalvoti apie darbus ir overseas :)

 4. Erica says:

  Aha, ne aš viena apie tokias vestuvių foto svajoju. Pasirodo šiuo grožiu akims ir šiluma nuotraukose greitai užsikrečiama! :) Labai patiko, net nemoku žodžiais išsireikšti :) Ir šiaip labai gera žiūrėti į atsinaujinusį puslapį!

 5. juste says:

  oi, Giedre, kaip smagu girdėt!!!:) Aš su mielu noru pas jus atkeliaučiau:))Įsivaizduoju, dar jei taip, kaip Yusuf pasakojo, kad nėra pas juos tradicijų tokių, tai kaimynėlėms labai naujoviškai viskas atrodo:) pas jus jau pavasarėja, o aš pažvelgiau pro langą – vėl pusto:)Tyliai sau sakau, kad reikia pasidžiaugt- gal jau paskutinės snaigės šią žiemą:)))

 6. juste says:

  Dėėėėėėėkui dideliausias:)

Leave a Reply